Santa Clara

Tickets Santa Clara

Beleef voetbal op de Azoren met Santa Clara, live in het Estádio de São Miguel! Met officiële tickets van Sportticket geniet je zorgeloos van de enige Azorese club op het hoogste niveau. Op het groene eiland São Miguel draagt de club de trots van de hele archipel. Bekijk hieronder direct de actuele ticketopties voor Santa Clara.

Sorteren

Santa Clara

Nacional

Speeldatum & tijd - bevestigd
ma 10 augustus 2026, 20:15 uur
ticket geen hotel geen vliegtuig geen trein
Vanaf:
€34,-
Nu boeken

Santa Clara

Famalicao

Speeldatum & tijd - bevestigd
zo 23 augustus 2026, 16:00 uur
ticket geen hotel geen vliegtuig geen trein
Vanaf:
€34,-
Nu boeken

Santa Clara

Rio Ave

Speeldatum & tijd - bevestigd
zo 06 september 2026, 16:00 uur
ticket geen hotel geen vliegtuig geen trein
Vanaf:
€40,-
Nu boeken

Santa Clara

SC Braga

Speeldatum & tijd - bevestigd
zo 20 september 2026, 16:00 uur
ticket geen hotel geen vliegtuig geen trein
Vanaf:
€44,-
Nu boeken

Santa Clara

Benfica

Speeldatum & tijd - bevestigd
zo 25 oktober 2026, 16:00 uur
ticket geen hotel geen vliegtuig geen trein

Op aanvraag!

Santa Clara

Gil Vicente

Speeldatum & tijd - bevestigd
zo 08 november 2026, 16:00 uur
ticket geen hotel geen vliegtuig geen trein

Op aanvraag!

Santa Clara

FC Porto

Speeldatum & tijd - bevestigd
zo 06 december 2026, 16:00 uur
ticket geen hotel geen vliegtuig geen trein

Op aanvraag!

Santa Clara

Vitória Guimarães

Speeldatum & tijd - bevestigd
zo 20 december 2026, 16:00 uur
ticket geen hotel geen vliegtuig geen trein

Op aanvraag!

Santa Clara

Estrela

Speeldatum & tijd - bevestigd
zo 27 december 2026, 16:00 uur
ticket geen hotel geen vliegtuig geen trein

Op aanvraag!

Santa Clara

Academico Viseu

Speeldatum & tijd - bevestigd
zo 24 januari 2027, 16:00 uur
ticket geen hotel geen vliegtuig geen trein
Vanaf:
€40,-
Nu boeken

Santa Clara

Alverca

Speeldatum & tijd - bevestigd
zo 07 februari 2027, 16:00 uur
ticket geen hotel geen vliegtuig geen trein
Vanaf:
€40,-
Nu boeken

Santa Clara

Arouca

Speeldatum & tijd - bevestigd
zo 21 februari 2027, 16:00 uur
ticket geen hotel geen vliegtuig geen trein
Vanaf:
€40,-
Nu boeken

Santa Clara

Casa Pia

Speeldatum & tijd - bevestigd
zo 07 maart 2027, 16:00 uur
ticket geen hotel geen vliegtuig geen trein
Vanaf:
€44,-
Nu boeken

Santa Clara

Maritimo

Speeldatum & tijd - bevestigd
zo 21 maart 2027, 16:00 uur
ticket geen hotel geen vliegtuig geen trein
Vanaf:
€44,-
Nu boeken

Santa Clara

Moreirense

Speeldatum & tijd - bevestigd
zo 11 april 2027, 16:00 uur
ticket geen hotel geen vliegtuig geen trein
Vanaf:
€44,-
Nu boeken

Santa Clara

Estoril

Speeldatum & tijd - bevestigd
zo 25 april 2027, 16:00 uur
ticket geen hotel geen vliegtuig geen trein
Vanaf:
€44,-
Nu boeken

Santa Clara

Sporting Lissabon

Speeldatum & tijd - bevestigd
zo 16 mei 2027, 16:00 uur
ticket geen hotel geen vliegtuig geen trein
Vanaf:
€74,-
Nu boeken

Staat jouw wedstrijd er niet tussen?

Niet getreurd! Je kunt bij ons ook een aanvraag doen voor de wedstrijd waar jij graag naartoe wil.Wij hebben veel connecties en vaak is er wel wat te regelen!

Santa Clara

Het Estádio de São Miguel bezoeken

Het Estádio de São Miguel in Ponta Delgada is de thuishaven van CD Santa Clara, de enige club van de Azoren die op het hoogste niveau speelt. Midden op het groene vulkaaneiland beleef je hier voetbal in een sfeervol stadion met een trouwe, gepassioneerde aanhang. Een wedstrijd bij Santa Clara laat zich prachtig combineren met een van de meest bijzondere natuurbestemmingen van Europa.

FC Porto tickets
FC Porto tickets

Een wedstrijd van Santa Clara bijwonen

Ponta Delgada, de hoofdstad van de Azoren, is een charmante havenstad, bekend om haar zwart-witte straatpatronen, warme bronnen en spectaculaire kratermeren zoals Sete Cidades. Voor de wedstrijd verken je de haven, proef je de lokale keuken of geniet je van de natuur. Daarna trek je richting het Estádio de São Miguel voor een unieke voetbalmiddag op het eiland.

Boek jouw Santa Clara tickets bij Sportticket

Regel je officiële Santa Clara tickets veilig via Sportticket. Al onze kaarten staan op naam, dus je komt gegarandeerd en zonder zorgen het stadion binnen. Met meer dan tien jaar ervaring in tickets en voetbalreizen regelen we jouw trip naar de Azoren tot in de puntjes, zodat jij alleen hoeft te genieten.

FC Porto tickets

Toegang Estádio de São Miguel

De Azoren bereik je met het vliegtuig: vanaf Lissabon en verschillende Europese steden vlieg je rechtstreeks naar de luchthaven van Ponta Delgada op São Miguel. Vanaf het vliegveld is het ongeveer tien tot vijftien minuten naar het centrum en het stadion. Op het eiland reis je het makkelijkst met een taxi of huurauto.

Ervaringen

Zij gingen je voor

Volg ons en mis niets

FAQs

Bekijk hier de antwoorden op de meestgestelde vragen. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem gerust contact met ons op, we helpen je graag verder!

Contact
Wanneer ontvang ik mijn Santa Clara tickets?

Je tickets worden meestal 1 tot 3 dagen voor de wedstrijd geleverd, digitaal per e-mail. Heb je ook een hotel of vervoer bijgeboekt? Dan ontvang je die documenten doorgaans 3 tot 5 dagen voor vertrek.

Wat is inbegrepen bij mijn ticket?

Een standaardpakket bestaat uit officiële wedstrijdkaarten. Optioneel kun je hotelovernachtingen en vervoer bijboeken.

Kan ik kiezen waar ik zit in het Estádio de São Miguel?

Ja. We zorgen dat je altijd samen met je gezelschap zit, op goede plekken met zicht op het veld. Heb je specifieke wensen over je zitplaats? Laat het ons weten, dan kijken we naar de mogelijkheden.

Kan ik mijn Santa Clara tickets uitbreiden met extra’s?

Ja. Je kunt je ticket combineren met bijvoorbeeld een hotelovernachting, vervoer of een upgrade naar betere plaatsen, zodat je er een compleet uitje van maakt.

Zijn de tickets 100% officieel en veilig?

Ja. Alle tickets bij Sportticket zijn 100% officieel en staan altijd op naam. Dat betekent dat je gegarandeerd toegang hebt tot het stadion en je geen risico loopt op doorverkoop of fraude.

Wat als mijn favoriete wedstrijd uitverkocht is?

Lukt het niet om tickets direct te boeken? Vraag dan tickets voor de gewenste wedstrijd aan op de desbetreffende clubpagina of vul de specifieke wedstrijd in als offerte aanvraag.