Sfeer bij Inter Milan Omslag
Inter Milan
Serie AStadio Giuseppe Meazza
zo 29 november 2026 nog niet bevestigdVS
Genoa
Stadio Giuseppe Meazza
vanaf €73 p.p. · nog 40 beschikbaarKies je tickets
✓ Officieel en op naam
★★★★★ “Vlotte service, zowel vooraf, tijdens als na het event. Perfect!” – Nicolas
Officieel en op naamJe weet vooraf in welk vak je zitTickets 1 tot 3 dagen vooraf op je telefoon

Inter Milan
Genoa

Speeldatum & tijd - nog niet bevestigd
zo 29 november 2026
Serie A
Stadio Giuseppe Meazza
Tickets vanaf €73 p.p.
Kies je plekken
Officieel en op naam · je weet vooraf in welk vak je zit · tickets 1 tot 3 dagen vooraf op je telefoon
Sfeer bij Inter MilanSfeer bij Genoa

Kies je plek

Prijzen per persoon. Officiële tickets op naam, je weet vooraf in welk vak je zit.

  1. 1Kies je plek
  2. 2Aantal en jouw gegevens
  3. 3Bevestigen en betalen
Sfeer bij Inter Milan Korte Zijde BovenringCAT 4
CAT 4VoordeligstTickets korte zijdeOfficiële wedstrijdtickets korte zijde bovenringGegarandeerde zitplaatsen naast elkaar€73 p.p.Nog 8 beschikbaarSelecteerCAT 2Tickets lange zijdeOfficiële wedstrijdtickets lange zijde middenringGegarandeerde zitplaatsen naast elkaar€94 p.p.Nog 8 beschikbaarSelecteerCAT 1Tickets hoekOfficiële wedstrijdtickets lange zijde 1e ring hoekvakkenGegarandeerde zitplaatsen naast elkaar€124 p.p.Nog 8 beschikbaarSelecteerLong Side Second RingLaatste plekkenTickets lange zijde€124 p.p.Nog 2 beschikbaarSelecteerCAT 1 (Goud)Tickets lange zijdeOfficiële wedstrijdtickets lange zijde 1e ringGegarandeerde zitplaatsen naast elkaar€173 p.p.Nog 8 beschikbaarSelecteerMuseum LoungeLaatste plekkenHospitality€234 p.p.Nog 2 beschikbaarSelecteerTribuna Onore HospitalityLaatste plekkenHospitality€325 p.p.Nog 4 beschikbaarSelecteer
✓Officieel en op jouw naamTickets via erkende kanalen, met jouw ID-gegevens.
◎Je weet vooraf in welk vak je zitBij elke optie zie je het vak op de plattegrond.
↓Op je telefoonJe tickets komen 1 tot 3 dagen voor de wedstrijd digitaal binnen.

Met meer dan 10 personen of een andere wens? Vraag een offerte aan.

Goed om te weten

Wanneer krijg ik mijn tickets?

Je tickets komen 1 tot 3 dagen voor de wedstrijd digitaal op je telefoon binnen. Je hoeft nergens iets op te halen.

Staan de tickets op mijn naam?

Ja. Het zijn officiële tickets op naam. Daarom vragen we bij het bestellen de gegevens van je ID.

Zitten we naast elkaar?

Bestel je meerdere tickets tegelijk, dan zitten jullie naast elkaar.

Hoe kan ik betalen?

Met iDEAL, Visa, Mastercard, Bancontact of Klarna. Je kiest de betaalmethode in de laatste stap.

Is Sportticket betrouwbaar?

Sportticket B.V. (KvK 90338766) levert alleen officiële tickets op naam. Lees de uitleg over veilig tickets kopen of de reviews op Trustpilot.

Officiële tickets

Losse tickets

Officiële tickets op naam voor Inter Milan – Genoa in Stadio Giuseppe Meazza. Je weet vooraf in welk vak je zit en ontvangt je tickets 1 tot 3 dagen voor de wedstrijd op je telefoon.

Ga je met familie, collega's of vrienden? Bestel je meerdere tickets tegelijk, dan zitten jullie naast elkaar.

  • Officiële wedstrijdtickets
  • Gegarandeerde zitplaatsen naast elkaar
  • Vooraf weten in welk vak je zit
ticket geen hotel geen vliegtuig geen trein
Vanaf€73,-p.p.
Nu boeken

Inter – Genoa tickets

Inter ontvangt Genoa in San Siro, in de Serie A.

Over Inter – Genoa

Bij thuiswedstrijden van Inter kleurt de Curva Nord zwart-blauw. Genoa, opgericht in 1893, is de oudste voetbalclub van Italië. In Italië staan de curva’s achter de doelen bekend om hun spandoeken en koorzang.

Officiële tickets op naam

Bij Sportticket koop je 100% officiële tickets, op naam van jou en je gezelschap. Bij het bestellen geef je de gegevens van je ID door. Je weet vooraf in welk vak je zit. Een tot drie dagen voor de wedstrijd staan de tickets digitaal op je telefoon.

Ga je met meer mensen? Dan zitten jullie naast elkaar. Je hoeft nergens tickets op te halen, ook niet in een café, en je geeft nooit je paspoort of telefoon af als borg.

Meer weten over Inter? Op de pagina Inter tickets vind je alle thuiswedstrijden en informatie over het stadion.

Op zoek naar tickets voor een andere wedstrijd van Inter Milan?

Bekijk hieronder andere thuiswedstrijden van Inter Milan en boek je officiële tickets via sportticket.nl:

Inter Milan – Genoa in het kort

Inter Milan – Genoa wordt gespeeld op zondag 29 november 2026 om 18:30 in Stadio Giuseppe Meazza, een stadion met 75.710 plaatsen, in de Serie A.

Datum
Zondag 29 november 2026
Aftrap
18:30 (Nederlandse tijd)
Stadion
Stadio Giuseppe Meazza · 75.710 plaatsen
Competitie
Serie A
Tickets
vanaf €73, op naam
Nog
50 dagen

Wedstrijd Inter Milan bezoeken: lees onze gids →Alle Inter Milan tickets →

FAQ's Inter Milan - Genoa tickets

Hieronder vind je antwoorden op veelgestelde vragen over tickets voor deze wedstrijd.

Contact
Zijn mijn tickets gegarandeerd?

Ja. Iedere bestelling is gegarandeerd. Je ontvangt altijd de tickets waarvoor je hebt geboekt.

Zijn jullie tickets officieel?

Ja. Wij werken uitsluitend met officiële tickets.

Zitten we gegarandeerd bij elkaar?

Ja. Bestel je meerdere tickets, dan zitten jullie altijd naast elkaar.

Waar zitten onze plaatsen in het stadion?

Je ontvangt tickets binnen de door jou gekozen ticketcategorie. De exacte plaatsen worden vooraf of bij levering bekendgemaakt.

Wanneer ontvang ik de tickets?

Digitale tickets ontvangt u van ons 1 tot 3 dagen voorafgaand aan de wedstrijd. Fysieke tickets ontvangt u uiterlijk 5 dagen voorafgaand aan de wedstrijd per aangetekende post.

Meer Serie A tickets

Tickets vanaf €73 p.p.
Kies je plekken