Tottenham Hotspur
Arsenal

Officiële tickets
Wil jij een thuiswedstrijd van Tottenham Hotspur bijwonen? Boek dan nu jouw tickets voor deze geweldig wedstrijd!
Voor deze wedstrijd hebben we officiële wedstrijdtickets beschikbaar. Wil jij met je familie, collega’s of vrienden een wedstrijd van Tottenham Hotspur bezoeken. Bekijk nu snel de verschillende opties.
- Officiële wedstrijdtickets
- Gegarandeerde zitplaatsen naast elkaar
- Tussen de thuissupporters
Tottenham Hotspur Arsenal tickets
Tottenham Hotspur Arsenal tickets zijn gewild zodra de verkoop start, want dit is de North London derby die altijd spanning levert. Spurs tegen Arsenal draait om prestige, tempo en een stadion dat vanaf de eerste minuut aan staat. Wie deze kraker live wil meemaken, doet er goed aan snel te schakelen, omdat de vraag vaak hoger is dan het aanbod.
Waarom Tottenham Hotspur Arsenal interessant is voor voetballiefhebbers
Tottenham Hotspur Arsenal is meer dan een gewone Premier League wedstrijd. De rivaliteit tussen beide clubs zorgt voor extra intensiteit, op het veld en op de tribunes, en dat zie je terug in de manier waarop er gespeeld wordt. Het duel Spurs vs Arsenal is vaak direct en aanvallend, met momenten waarop één actie de wedstrijd kan kantelen. Voor fans is het aantrekkelijk omdat het niet alleen om drie punten gaat, maar ook om bragging rights in Londen en een clash die in de hele competitie meeweegt.
Waarom Tottenham Hotspur Arsenal tickets boeken
Live bij Tottenham tegen Arsenal zijn betekent de derby beleven zoals die bedoeld is: de opbouw, het volume in het Tottenham Hotspur Stadium en de spanning bij elke aanval. Juist bij dit soort topduels wil iedereen erbij zijn, waardoor Tottenham Hotspur Arsenal tickets beperkt beschikbaar kunnen zijn en prijzen en vakken snel veranderen. Door op tijd te boeken is de kans groter dat er een plek is die past bij de gewenste beleving en het budget. Regel de tickets daarom vroeg, zodat de focus kan liggen op de wedstrijd en niet op last minute zoeken.
Tottenham Hotspur Arsenal blijft een van de meest populaire duels in Londen en dat merk je direct aan de ticketvraag. Wie de North London derby live wil ervaren, wacht niet te lang en zet de ticketcheck vroeg in.
Op zoek naar tickets voor een andere wedstrijd van Tottenham Hotspur?
Bekijk hieronder andere thuiswedstrijden van Tottenham Hotspur en boek je officiële tickets via sportticket.nl:
FAQ's Tottenham Hotspur - Arsenal tickets
Hieronder vind je antwoorden op veelgestelde vragen over tickets voor deze wedstrijd.
Ja. Iedere bestelling is gegarandeerd. Je ontvangt altijd de tickets waarvoor je hebt geboekt.
Ja. Wij werken uitsluitend met officiële tickets.
Ja. Bestel je meerdere tickets, dan zitten jullie altijd naast elkaar.
Je ontvangt tickets binnen de door jou gekozen ticketcategorie. De exacte plaatsen worden vooraf of bij levering bekendgemaakt.
Digitale tickets ontvangt u van ons 1 tot 3 dagen voorafgaand aan de wedstrijd. Fysieke tickets ontvangt u uiterlijk 5 dagen voorafgaand aan de wedstrijd per aangetekende post.